products

پوشش پودر ضد زنگ ضد زنگ ضد زنگ 100٪ آزمون فشار آب

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
گواهی: ISO2531,EN545/598,WRAS,SGS
شماره مدل: DN80-2600
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1TONS
جزئیات بسته بندی: بسته بندی: همراه با کمربند فولادی و یا فله حمل و نقل: به صورت فله یا ظرف
زمان تحویل: 30 روز
اطلاعات تکمیلی
ضخامت دیواره لوله: K7 / K8 / K9 / C40 / C30 / C25 کاربرد: فاضلاب شهری
پوشش داخلی: سیمان / پلی اورتان تست: تست فشار آب 100٪
عملکرد (↔ MPa): 270 قدرت کشیدن:: 430
برجسته:

en545 ductile iron pipe

,

di pipe


توضیحات محصول

پوشش های پلی اتیلن ضد زنگ لوله ضد زنگ قابل انعطاف 100٪ نظرسنجی آزمون فشار آب:

لوله پلی اتیلن کوارتز پلی اتیلن از لوله پلی اتیلن ساخته شده است که پوشش پلی یورتان از مواد پلی اورتان دو جزء به مقیاس ساخته شده است و نه تنها به عنوان مواد پوشش داخلی لوله نازک کاسترون، بلکه به عنوان مقاوم در برابر خوردگی بیرونی پوشش پوشش پلی¬اورتان داراي مزایای بسیاری از جمله مقاومت سایشی فوق العاده، مقاومت در برابر خوردگی عالی، عدم نفوذ، سطح اسموتی، ضریب مقاومت کم، چند ترکیب آلی فرار، ویژگی حفاظت از محیط زیست، ECT. برخی از پوشش های پلی اورتان با ضخامت 900μm به طور عمده برای حمل و نقل مواد خورنده یا رسانه ها با شرایط بهداشتی بالا، از جمله آب نرم، آب نمک زدایی، فاضلاب شهری، فاضلاب صنعتی و دیگران است. و برخی با ضخامت بیش از 700μm عمدتا به محیط خاک با خوردگی قوی مانند خاک آلوده شده توسط فاضلاب صنعتی و یا با مقاومت خاصی اعمال می شود.

چدن چدنی نوعی آلیاژ آهن، کربن و سیلیکون است که در آن گرافیت در نوع کروی وجود دارد؛ به طور کلی اندازه گرافیت 6-7 درجه است و درجه کروی سازی لوله باید از کلاس 1-3 (spheroidization نرخ کمتر از 80٪ است). بنابراین پس از spheroidization، چدن چدن دار دارای ماهیت آهن و ویژگی های فولاد است. پس از انحلال، ریزساختار آن حاوی فریت و کمی پرلیت است که دارای خواص مکانیکی عالی است. بخش عمده ای از تولید آهن چدن به شکل لوله چدنی چدن است که برای خطوط آب و فاضلاب استفاده می شود. لوله های چدن مجلسی قوی تر و راحت تر است، نیاز به پشتیبانی کمتر و زمینه جریان بیشتر را در مقایسه با لوله های ساخته شده از مواد دیگر مانند PVC، بتن، پلی اتیلن یا فولاد فراهم می کند. لوله آهن زبانه دار ترین محصول خط لوله در پروژه های تامین آب و فاضلاب و فاضلاب است.


مشخصات فنی:

1. عمومی:

لوله باید به دمای داخل محدوده توصیه شده توسط ارائه کننده یا سازنده مواد پوشش داده شود.

پوشش باید به طول کامل هر لوله اعمال شود:

  • پوشش مخزن و سوکت با اپوکسی یا پلی اورتان؛
  • پوشش بخاری لوله با پلی اورتان.

در طول دوره های پوشش و پخت، لوله های پوشش داده شده باید به دقت مورد توجه قرار گیرد تا از آسیب دیدن پوشش جلوگیری شود.

پس از درمان، لوله باید برای تسهیل بازرسی خنک شود.

تعمیرات در داخل گیاه قابل قبول است. آنها تحت مسئولیت سازنده ساخته می شوند. سازنده باید روش و فرایند مورد استفاده را انتخاب و روش تعمیرات نوشته شده را تعیین کند.

تمام مواد پوششی خریداری یا استفاده شده تحت این مشخصات باید در ظروف مناسب و مورد تایید قرار گیرد. این ظروف باید با نام سازنده، نوع مواد و تعداد دسته یا شماره در صورت لزوم مشخص شود. محموله بار ممکن است مجاز باشد در صورتی که اطلاعات فوق در لایحه بارگیری موجود است.

مواد پوشش باید در ظروف مناسب برای نگهداری محتویات در حین حمل و نقل، حمل و نگهداری نگهداری شود. شرایط نگهداری و حمل و نقل باید مطابق توصیه های کتبی سازنده باشد.

در حین حمل و نقل، حمل و نگهداری تمام مواد، باید از اقدامات احتیاطی جلوگیری شود تا از آسیب رساندن به ظروف جلوگیری شود که منجر به آلودگی مواد پوشش شده شود. تمام مواد آلوده و یا دیگر آسیب دیده باید از بین بروند.

2. پلی ¬ اورتان:

پلی اورتان مورد استفاده باید یک سیستم دو جزء بدون حلال باشد.

پلی ¬ اورتان، مواد معدنی، رنگدانه ها و مواد افزودنی باید انتخاب شوند تا محصول نهایی مطابق با الزامات عملکرد مندرج در بند 6 این استاندارد باشد.

     

3. رزین اپوکسی:

بسته به نوع کاربرد، رزین اپوکسی مورد استفاده باید باشد:

مایع دو جزء حلال، برای کاربرد اسپری؛

  • پودر برای اسپری الکترواستاتیک.

پرکننده های معدنی، رنگدانه ها و مواد افزودنی باید انتخاب شوند تا محصول نهایی مطابق با الزامات عملکرد مندرج در بند 6 این استاندارد باشد.


4. آزمون عملکرد DN گروه بندی:

به منظور اطمینان از آمادگی خود برای هدف در زمینه حفاظت از خوردگی سنگین، تمام لوله ها باید الزامات فنی بند 5 و الزامات عملکرد بند 6 را انجام دهند.

برای نشان دادن این، تست عملکرد بند 6 باید حداقل برای یک DN برای هر گروه بندی داده شده در جدول A.3 انجام شود. یکی از DN نماینده یک گروه است زمانی که عملکرد بر اساس پارامترهای طراحی و فرایند پوشش در طول محدوده اندازه گیری است. اگر یک گروه محصولاتی از طرح های مختلف و / یا تولید شده توسط فرآیندهای مختلف را پوشش دهد، گروه بندی باید تقسیم شود. اگر برای سازنده گروه بندی شامل تنها یک DN باشد، این DN ممکن است به عنوان بخشی از گروه مجاور محسوب شود، با توجه به اینکه از طراحی یکسان و تولید شده با همان فرآیند است.

جدول A.3

گروه های DN 40 تا 500 600 تا 2 000
DN مورد نظر در هر گروه بندی 200 1 000

بسته بندی : همراه با کمربند فولادی یا به صورت انبوه
حمل و نقل : به صورت فله یا ظرف


استفاده:
بخش عمده تولید آهن چسبیده به شکل لوله چدنی چدن است که برای خطوط آب و فاضلاب استفاده می شود. لوله های چدن مجلسی قوی تر و راحت تر است، نیاز به پشتیبانی کمتری دارد و در مقایسه با لوله های ساخته شده از مواد دیگر مانند PVC، بتن، پلی اتیلن یا فولاد، جریان بیشتری فراهم می شود. لوله آهن زبانه دار ترین محصول خط لوله در پروژه های تامین آب و فاضلاب و فاضلاب است.

مزایای ما:
تعداد زیادی از مدیران و تکنسین های واجد شرایط و یک تیم خوب خدمات پس از فروش وجود دارد که تمام خدمات تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نصب را فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دوستان خارج از کشور و خانه هستیم که آینده ای روشن تر را ایجاد می کند.

اطلاعات تماس
sales01

شماره تلفن : 86-371-53378091