products

BSEN598 سیمان داخلی سیمان ریخته گری گریز از مرکز فولاد ریخته گری برای آب

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
گواهی: ISO2531,EN545/598,WRAS,SGS
شماره مدل: DN80-2600
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 تنس
جزئیات بسته بندی: همراه با کمربند فولادی یا به صورت عمده
زمان تحویل: بستگی به مقدار سفارش داده شده
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
اطلاعات تکمیلی
کاربرد: خط آب تایپ کنید: بازیگران گریز از مرکز
تست: تست فشار آب 100٪ گواهی: ISO9001: 2000
بازرسی: SGS، BV منشاء: چين
برجسته:

cement mortar lined ductile iron pipe

,

cement lined pipe


توضیحات محصول

BSEN598 سیمان داخلی در معرض ریخته گری گریز از مرکز فولاد کویت برای فاضلاب

EN598 ملات سیمان آلومینا بالا پوشش داده شده مشخصات لوله آهن کویل :

لوله غیر آلومینیومی تحت استاندارد EN598 باید با پوشش خارجی روی با لایه اتمام و پوشش داخلی ملات سیمان آلومینای بالا تحویل شود. این امر نباید مانع از ترتیب پوشش های ویژه برای محصولاتی که از الزامات دلایل طراحی خاص جدا باشد. لوله های فاضلاب و فاضلاب باید از طریق یکی از رنگ های زیر مشخص شود: قهوه ای، قرمز یا خاکستری. این امر به شناسایی آسان فاضلاب نصب شده و تخلیه کمک می کند. لوله های به طور خاص برای آب باران یا فاضلاب های سطحی آب (سیستم های جداگانه) ممکن است توسط رنگ های مختلف متفاوت از موارد مورد استفاده برای لوله های آب آشامیدنی شناسایی شود. ضخامت آهن اتصالات مورد استفاده برای فاضلاب فشار باید مطابق با EN 545، ضخامت آهن اتصالات مورد استفاده برای فاضلاب های گرانشی باید برابر با یا بیشتر از لوله های DN مشابه باشد.

   

  

مشخصات فنی:

ویژگی های پوشش

پوشش فلزی روی سطح خارجی لوله را پوشش می دهد و یک لایه متراکم، مداوم و یکنواخت را فراهم می کند. از جمله نقص هایی مانند تکه های لخت یا عدم چسبندگی آن ها باید از آن ها آزاد باشد. یکنواختی پوشش باید توسط بازرسی بصری بررسی شود. در صورتي كه با توجه به 6.7 اندازه گيري شود، ميانگين وزن روي در واحد سطح بايد كمتر از 130 گرم در متر مربع باشد. خلوص روی مورد استفاده باید حداقل 99.99٪ باشد.

لایه پایان باید تمام سطح لایه روی روی فلزی را به طور مساوی پوشش دهد و از نقص هایی مانند لکه های لخت و یا عدم چسبندگی باشد. یکنواختی لایه پایان باید با بازبینی بصری بررسی شود، ضخامت متوسط ​​لایه ی پایینی نباید کمتر از 70 میلیمتر باشد و حداقل ضخامت داخلی حداقل 50 میلیمتر باشد.

درصورتي كه در استاندارد اروپايي مربوطه مشخص نشده باشد، پوشش داخلي ملات سيمان لوله هاي آهني بايد مطابق با الزامات باشد

پوشش داخلی حفره سیمان آلومینا بالا

پوشش ملات سیمان از لوله های چدنی ساخته شده باید یک لایه متراکم و یکنواخت را تشکیل دهد که سطح کل داخلی لوله بطری را پوشش می دهد. این کار باید با استفاده از یک فرآیند چرخش گریز از مرکز یا یک اسپری گریز از مرکز یا ترکیبی از این روشها انجام شود. با استفاده از ماله قابل شستشو مجاز می باشد. قبل از استفاده از پوشش، سطح فلز باید از مواد شل و روغن یا گریس آزاد باشد.

مخلوط ملات سیمان شامل سیمان آلومینای بالا (با حداقل مقدار آلومینا 40٪)، شن و آب است؛ در صورت لزوم می توان از افزودنی های کلراید استفاده کرد. نسبت ماسه به سیمان باید بیش از 3.5 باشد. در مرحله مخلوط، نسبت با وزن کل آب به سیمان بستگی به فرایند تولید دارد و باید تعیین شود تا پوشش در سازگاری با 4.4.3.2 و 5.10 باشد؛ این ماده نباید بیش از 0،38 بطری در پوشش تازه بلافاصله بعد از کاربرد داشته باشد. ماسه دارای درجه بندی است که با فرایند پوشش و ضخامت سازگار است و نباید حاوی ناخالصی های آلی یا ذرات ریز ریز باشد که می تواند کیفیت پوشش را تحت تأثیر قرار دهد. آب مورد استفاده در مخلوط ملات باید کیفیت آب یا آب نوشیدنی باشد که هیچ اثر مضر بر خصوصیات پوشش ندارد.

پس از استفاده از پوشش های تازه، تصفیه کنترل باید انجام شود تا هیدراته کافی برای سیمان فراهم شود.

بسته بندی : همراه با کمربند فولادی یا به صورت انبوه

حمل و نقل : به صورت فله یا ظرف.

استفاده:

بخش عمده تولید آهن چسبیده به شکل لوله چدنی چدن است که برای خطوط آب و فاضلاب استفاده می شود. لوله های چدن مجلسی قوی تر و راحت تر است، نیاز به پشتیبانی کمتر و زمینه جریان بیشتر را در مقایسه با لوله های ساخته شده از مواد دیگر مانند PVC، بتن، پلی اتیلن یا فولاد فراهم می کند. لوله آهن زبانه دار ترین محصول خط لوله در پروژه های تامین آب و فاضلاب و فاضلاب است.

مزایای ما:

تعداد زیادی از مدیران و تکنسین های واجد شرایط و یک تیم خوب خدمات پس از فروش وجود دارد که تمام خدمات تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نصب را فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دوستان خارج از کشور و خانه هستیم که آینده ای روشن تر را ایجاد می کند.

اطلاعات تماس
sales01

شماره تلفن : 86-371-53378091