products

BSEN598 لوله های عایق شده لوله های آلومینیای سیمان، ضد زنگ پوشش مخلوط سیمان

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
گواهی: ISO2531,EN545/598,WRAS,SGS
شماره مدل: DN80-2600
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 تنس
جزئیات بسته بندی: همراه با کمربند فولادی یا به صورت عمده
زمان تحویل: بستگی به مقدار سفارش داده شده
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
اطلاعات تکمیلی
بازرسی: SGS، BV منشاء: چين
سطح بیرونی: لایه روی و قیر پوشش داخلی: سیمان آلومینا بالا
طول عمر: ≥10 ساختار مشترک: فشار بر روی
برجسته:

concrete lined ductile iron pipe

,

cement lined pipe


توضیحات محصول

BSEN598 لوله های عایق شده لوله های آلومینیای سیمان، ضد زنگ پوشش مخلوط سیمان

EN598 ملات سیمان آلومینا بالا پوشش داده شده مشخصات لوله آهن کویل :

لوله غیر آلومینیومی تحت استاندارد EN598 باید با پوشش خارجی روی با لایه اتمام و پوشش داخلی ملات سیمان آلومینای بالا تحویل شود. این امر نباید مانع از ترتیب پوشش های ویژه برای محصولاتی که از الزامات دلایل طراحی خاص جدا باشد. لوله های فاضلاب و فاضلاب باید از طریق یکی از رنگ های زیر مشخص شود: قهوه ای، قرمز یا خاکستری. این امر به شناسایی آسان فاضلاب نصب شده و تخلیه کمک می کند. لوله های به طور خاص برای آب باران یا فاضلاب های سطحی آب (سیستم های جداگانه) ممکن است توسط رنگ های مختلف متفاوت از موارد مورد استفاده برای لوله های آب آشامیدنی شناسایی شود. ضخامت آهن اتصالات مورد استفاده برای فاضلاب فشار باید مطابق با EN 545، ضخامت آهن اتصالات مورد استفاده برای فاضلاب های گرانشی باید برابر با یا بیشتر از لوله های DN مشابه باشد.

   

  

مشخصات فنی:

  ضخامت و شرایط سطح

ضخامت اسمی ملات سیمان و تحمل آن باید در جدول 4 ارائه شود.

سطح ملات سیمان باید یکنواخت و صاف باشد. علامت های مبرد، خروجی دانه های شن و بافت سطح ذاتی روش تولید قابل قبول است. با این وجود نباید فواصل یا نقص های محلی ایجاد شود که ضخامت آن را کمتر از حداقل مقدار داده شده در جدول 4 کاهش دهد. مخرب پوشش برای حذف سطح بالای لایه داخلی مجاز است، در صورتی که لایه نهایی کامل با تمام الزامات .

ترک های زیبا و ترک موی همراه با سطوح غنی از سیمان ممکن است در لایه های خشک ظاهر شوند. ترک های ترک خوردگی ذاتی مواد سیمانی حاوی سیمان ممکن است در لایه های خشک نیز رشد کند. پس از درمان پوشش و در شرایط ذخیره سازی نرمال، عرض کرک و جابجایی شعاعی (تخلیه) نباید از مقادیر داده شده در جدول 4 تجاوز کند.

جدول 4 - ضخامت ملات سیمان

DN

ضخامت حداکثر عرض کرک و جابجایی شعاعی
ارزش اسمی انحراف محدود a
80 تا 300 4 - 1،5 0،4
350 تا 600 5 - 2،0 0.5
700 تا 1200 6 - 2،5 0،6
1400 تا 2000 9 - 3،0 0،8
یک حد پایین تر فقط داده می شود.

لنت های ملات سیمان در انتهای لوله ممکن است یک قطعه از حداکثر طول 20 میلی متر داشته باشد.

نکته ذخیره سازی لوله ها و اتصالات در یک محیط گرم و خشک می تواند باعث انقباض فلزی و خم شدن ملات شود که می تواند باعث ایجاد ناحیه های خشک شده از مخلوط کردن و ترک خوردگی بیش از عرض داده شده در جدول 4 شود. ، با جذب رطوبت بوجود می آید و ترک ها به تطابق با جدول 4 بستگی دارند و در نهایت با فرآیند اتوژن بهبود می یابند.

بسته بندی : همراه با کمربند فولادی یا به صورت انبوه

حمل و نقل : به صورت فله یا ظرف.

استفاده:

بخش عمده تولید آهن چسبیده به شکل لوله چدنی چدن است که برای خطوط آب و فاضلاب استفاده می شود. لوله های چدن مجلسی قوی تر و راحت تر است، نیاز به پشتیبانی کمتر و زمینه جریان بیشتر را در مقایسه با لوله های ساخته شده از مواد دیگر مانند PVC، بتن، پلی اتیلن یا فولاد فراهم می کند. لوله آهن زبانه دار ترین محصول خط لوله در پروژه های تامین آب و فاضلاب و فاضلاب است.

مزایای ما:

تعداد زیادی از مدیران و تکنسین های واجد شرایط و یک تیم خوب خدمات پس از فروش وجود دارد که تمام خدمات تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نصب را فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دوستان خارج از کشور و خانه هستیم که آینده ای روشن تر را ایجاد می کند.

اطلاعات تماس
sales01

شماره تلفن : 86-371-53378091