products

لوله اتصالات فلنج کویل لوله اتصالات رنگ EN545 / 598 K9 کلاس

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
گواهی: ISO2531,WRAS,SGS,ISO9001,ISO14001
شماره مدل: DN80-DN2600mm
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1TONS
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی / پالت، حمل و نقل دریایی (کانتینر و یا کشتی کم)، توسط هوا ECT.
زمان تحویل: 30days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
اطلاعات تکمیلی
مشترک: فلنج ماده: آهن انعطاف پذیر
روش ریخته گری: کل ریخته گری فلنج: EN
طول: به عنوان نیاز مشتری رنگ: آبی یا قرمز
برجسته:

iso 2531 ductile iron pipe

,

puddle flange pipe


توضیحات محصول

لوله اتصالات فلنج کویل لوله اتصالات رنگ EN545 / 598 K9 کلاس

لوله فلزی کوک فلنج:

لوله های فلزی کویل دار با محدوده DN80 تا DN 2600 متعلق به سیستم های خط لوله آهن ساختگی، از جمله لوله ها، اتصالات، لوازم جانبی و اتصالات، شامل مواد مختلف هستند. هنگامی که برای انتقال آب مورد استفاده برای انسان استفاده می شود، مواد در تماس با آب باید الزامات مربوط به استانداردهای ملی یا مقررات در کشور استفاده با توجه به تاثیر بر کیفیت آب را برآورده می کند. طول لوله های فلنج باید همانند داده شده باشد. طول های دیگر با توافق بین تولید کننده و خریدار در دسترس هستند.

مشخصات فنی:

1. ضخامت پوشش های رنگ

ضخامت فیلم خشکی پوشش های رنگی باید توسط یکی از سه روش زیر اندازه گیری شود:

  • به طور مستقیم بر روی ریخته گری با استفاده از اندازه گیری مناسب، به عنوان مثال مغناطیسی، و یا با استفاده از یک ضخامت سنج مرطوب، که در آن رابطه بین ضخامت فیلم مرطوب و ضخامت فیلم خشک می تواند نشان داده شود، یا
  • به طور غیرمستقیم بر روی یک نشانه که قبل از پوشش به ریخته گری وصل شده است و بعد از پوشش برای اندازه گیری ضخامت فیلم خشک با استفاده از ابزار مکانیکی، مانند میکرومتر یا روش وزن مشابه با 6.7 یا
  • به طور غیرمستقیم بر روی ورق آزمایشی ساخته شده از فولاد یا آهن مجذور، که با همان فرایند به عنوان ریخته گری کنترل می شود.

برای هر ریخته گری باید کنترل شود، حداقل سه اندازه گیری انجام شود (یا بر روی ریخته گری یا بر روی نشانه یا بر روی صفحه آزمایشی). میانگین ضخامت متوسط ​​از تمام اندازه گیری ها است و ضخامت حداقل محلی حداقل مقدار تمام اندازه گیری ها است. تولید کننده باید روش مورد استفاده در روش های ثبت شده FPC خود را ثبت کند.

2. ضخامت ملات سیمان

در طول تولید، ضخامت باید بر روی لایه های تازه اعمال شده توسط یک قطره با قطر 1،5 میلی متر یا کمتر اندازه گیری شود و با استفاده از یک اندازه گیری مناسب، مانند مغناطیسی، بر روی پوشش محافظ به پایان رسید.

برای لوله ها، اندازه گیری ها باید حدود 200 میلی متر از انتهای صورت گرفته شود. سیستم کنترل فرآیند تولید کننده باید فرکانس این آزمون را مشخص کند.

بسته بندی : در جعبه چوبی یا پالت، و یا به صورت عمده

حمل و نقل : به صورت فله یا ظرف

استفاده:

سیستم های خط آهن آهنربایی، از جمله لوله ها، اتصالات، لوازم جانبی و مفاصل، شامل مواد مختلف هستند. هنگامی که برای انتقال آب مورد استفاده برای انسان استفاده می شود، مواد در تماس با آب باید از الزامات مربوط به استانداردهای ملی یا مقررات در کشور از استفاده با توجه به اثر در کیفیت آب. هنگامی که در شرایطی که برای طراحی آنها استفاده می شود، در تماس دائمی یا موقت با آب مورد نظر برای مصرف انسان، لوله های آهن، چدن و ​​اتصالات آنها مجاز نباشند تا خواص آن آب را برای استفاده مورد نظر خود از بین ببرند.

مزایای ما:

تعداد زیادی از مدیران و تکنسین های واجد شرایط و یک تیم خوب خدمات پس از فروش وجود دارد که تمام خدمات تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نصب را فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دوستان خارج از کشور و خانه هستیم که آینده ای روشن تر را ایجاد می کند.

اطلاعات تماس
sales01

شماره تلفن : 86-371-53378091