products

K9 کلاس جوش فولاد کویل ساختار لوله لوله برای تامین آب

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
گواهی: ISO2531,WRAS,SGS,ISO9001,ISO14001
شماره مدل: DN80-DN2600mm
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1TONS
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی / پالت، حمل و نقل دریایی (کانتینر و یا کشتی کم)، توسط هوا ECT.
زمان تحویل: 30days
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
اطلاعات تکمیلی
مشترک: فلنج تایپ کنید: جوش
خمش قدرت: ≥590 حمل و نقل: کانتینر
قطر: DN80-1400mm آزمایش هیدرولیکی: 100%
برجسته:

mechanical joint ductile iron pipe

,

puddle flange pipe


توضیحات محصول

K9 کلاس جوش فولاد کویل ساختار لوله لوله برای تامین آب

لوله فلزی کوک فلنج:

لوله های فلزی کویل دار با محدوده DN80 تا DN 2600 متعلق به سیستم های خط لوله آهن ساختگی، از جمله لوله ها، اتصالات، لوازم جانبی و اتصالات، شامل مواد مختلف هستند. هنگامی که برای انتقال آب مورد استفاده برای انسان استفاده می شود، مواد در تماس با آب باید الزامات مربوط به استانداردهای ملی یا مقررات در کشور استفاده با توجه به اثر بر کیفیت آب را برآورده می کند. طول لوله های فلنج باید همانند داده شده باشد. طول های دیگر با توافق بین تولید کننده و خریدار در دسترس هستند.

مشخصات فنی:

  1. ضخامت و شرایط سطح

ضخامت اسمی پوشش بتونه سیمان و تحمل آن باید همانطور که در جدول 4 نشان داده شده است. هنگامی که در مطابق با 6.9 اندازه گیری می شود، ضخامت پوشش باید در حد تحمل مشخص باشد.

سطح ملات سیمان باید یکنواخت و صاف باشد. علامت های مبرد، خروجی دانه های شن و بافت سطح ذاتی روش تولید قابل قبول است. با این وجود نباید فواصل یا نقص های محلی ایجاد شود که ضخامت آن را کمتر از حداقل مقدار داده شده در جدول 4 کاهش دهد. مخرب پوشش برای حذف سطح بالای لایه داخلی مجاز است، در صورتی که لایه نهایی کامل با تمام الزامات .

ترک های زیبا و ترک موی همراه با سطوح غنی از سیمان ممکن است در لایه های خشک ظاهر شوند. ترک های ترک خوردگی ذاتی مواد سیمانی حاوی سیمان ممکن است در لایه های خشک نیز رشد کند. پس از درمان پوشش و در شرایط ذخیره سازی نرمال، عرض کرک و جابجایی شعاعی (تخلیه) نباید از مقادیر داده شده در جدول 4 تجاوز کند.

جدول 4 - ضخامت ملات سیمان

DN

ضخامت حداکثر عرض کرک و جابجایی شعاعی
ارزش اسمی انحراف محدود a
80 تا 300 4 - 1،5 0،4
350 تا 600 5 - 2،0 0.5
700 تا 1200 6 - 2،5 0،6
1400 تا 2000 9 - 3،0 0،8
یک حد پایین تر فقط داده می شود.

لنت های ملات سیمان در انتهای لوله ممکن است دارای قطر حداکثر 20 میلی متر باشد.

2. پوشش مناطق مشترک

پوشش باید یکنواخت کل سطح را پوشش دهد؛ آن باید یک ظاهر منظمی صاف و بدون نقص باشد که ممکن است بر عملکرد آن تأثیر بگذارد. ضخامت پوشش حداقل باید به گونه ای باشد که پوشش با 5.8 مطابقت داشته باشد. هنگامی که با توجه به 6.8 اندازه گیری می شود، ضخامت پوشش نباید کمتر از ضخامت حداقل در طرح کیفیت سازنده باشد.

بسته بندی : در جعبه چوبی یا پالت، و یا به صورت فله

حمل و نقل : به صورت فله یا ظرف

استفاده:

سیستم های خط آهن آهنربایی، از جمله لوله ها، اتصالات، لوازم جانبی و مفاصل، شامل مواد مختلف هستند. هنگامی که برای انتقال آب مورد استفاده برای انسان استفاده می شود، مواد در تماس با آب باید از الزامات مربوط به استانداردهای ملی یا مقررات در کشور از استفاده با توجه به اثر در کیفیت آب. هنگامی که در شرایطی که برای طراحی آنها استفاده می شود، در تماس دائمی یا موقت با آب مورد نظر برای مصرف انسان، لوله های آهن، چدن و ​​اتصالات آنها مجاز نخواهد بود تا خواص آن آب را برای استفاده مورد نظر خود از بین ببرد.

مزایای ما:

تعداد زیادی از مدیران و تکنسین های واجد شرایط و یک تیم خوب خدمات پس از فروش وجود دارد که تمام خدمات تولید، بسته بندی، حمل و نقل و نصب را فراهم می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دوستان خارج از کشور و خانه هستیم که آینده ای روشن تر را ایجاد می کند.

اطلاعات تماس
sales01

شماره تلفن : 86-371-53378091